Dantų šepetėlis su sidabro/aukso dalelėmisUžsakyti:
Talpa:Kaina:Kiekis:
Su sidabru4.00 Eur
Su auksu4.00 Eur


"Nano silver" tai dantų šepetėlis su sidabro nanodalelėmis. Šepetėlio šereliuose esančios sidabro nanodalelės yra 5-50nm dydžio. Itin didelis nanodalelių tūrio ir paviršiaus ploto santykis lemia ypatingą nanodalelių aktyvumą, todėl šis unikalus šepetėlis padeda efektyviau nuvalyti net ir sunkiausiai įveikiamas apnašas. Ant šepetėlio šerelių nesikaupia bakterijos, be to nanodalelės užpildo mikroskopinius dantų įtrūkimus, švelniai poliruoja dantų paviršių, kuris tampa slidus ir nepatogus bakterijoms, kurios nesugeba prisitvirtinti prie dantų.

Dantų šepetėliai pasižymi puikiomis antibakterinėmis savybėmis. Klinikiniais tyrimais įrodyta, jog šie šepetėliai sunaikina iki 99,9 proc visų bakterijų, "susitinkančių" su šepetėlio šereliais.

Viršutiniai ploni ir švelnūs nusmailinti šereliai giliai prasiskverbia į sunkiai įprastais dantų šepetėliais pasiekamas tarpdančių vietas. Apatiniai suapvalinti šereliai puikiai valo dantų emalį ir jo nepažeidžia.

Dantų valymas šiais šepetėliais gerina kraujo apytaką, masažuoja dantenas, stiprina burnos ertmės atsparumą infekcijoms, palaiko ilgalaikį švaros ir gaivos pojūtį.


Jūsų krepšelis

Jūsų krepšelis tuščias

Kontaktai

Kaunas, Kęstučio 44
Tel.: 221303, 865998012
El.paštas: kaunas@ajurvedavisiems.lt
Darbo laikas:
I - 11-19
II - 11-19
III - 11-19
IV - 11-19
V - 11-19
VI - 11-16
VII - nedirbame
 

Duomenų apsaugos politika

Mes vertiname savo klientų saugumą, tad užsakymui įvykdyti reikalingi duomenys niekada nebus perduoti tretiesiems asmenims, nesusijusiems su užsakymo įvykdymu. 

Paspausdami mygtuką "Siųsti užsakymą" Jūs sutinkate, kad jūsų pateikti duomenys bus naudojami tik užsakymo įvykdymo tikslu. Jūsų telefono numeris, pristatytmo adresas ir kontaktinis vardas bus pateiktas pristatymo kompanijai ir naudojamas tik siuntos pristatymo ir įteikimo tikslu. 

Jokie naujienlaiškiai ar informacija be atskiro Jūsų sutikimo nebus siunčiama.