Dantų pasta "Royal Denta Silver"Užsakyti:
Talpa:Kaina:Kiekis:
130 g10.00 Eur
30 g4.00 Eur


Royal Denta pastos sudėtyje naudojamas 99,9 proc grynumo sidabras, natūralus alijošiaus raminamasis gelis, vitaminas E, žaliosios arbatos ir obuolio ekstraktai (natūralūs antioksidantai), greipfruto sėklų ekstraktas (veikia antibakteriškai), ir pipirmėtė.

Dantų pasta veikia antibakteriškai, saugo nuo dantų apnašų susidarymo ir akmenų formavimosi, saugo nuo ėduonies, naikina blogą burnos kvapą, sugrąžina natūralų dantų emalio baltumą. Naudokite šia pastą jeigu: mėgstate dažančius gėrimus (arbatą, kavą, raudoną vyną); rūkote; norite išvengti dantenų ligų; jums atlikta dantų akmenų šalinimo procedūra; norite turėti sveikus ir gražius dantis.

Jūsų krepšelis

Jūsų krepšelis tuščias

Kontaktai

Kaunas, Kęstučio 44
Tel.: 221303, 865998012
El.paštas: kaunas@ajurvedavisiems.lt
Darbo laikas:
I - 11-19
II - 11-19
III - 11-19
IV - 11-19
V - 11-19
VI - 11-16
VII - nedirbame
 

Duomenų apsaugos politika

Mes vertiname savo klientų saugumą, tad užsakymui įvykdyti reikalingi duomenys niekada nebus perduoti tretiesiems asmenims, nesusijusiems su užsakymo įvykdymu. 

Paspausdami mygtuką "Siųsti užsakymą" Jūs sutinkate, kad jūsų pateikti duomenys bus naudojami tik užsakymo įvykdymo tikslu. Jūsų telefono numeris, pristatytmo adresas ir kontaktinis vardas bus pateiktas pristatymo kompanijai ir naudojamas tik siuntos pristatymo ir įteikimo tikslu. 

Jokie naujienlaiškiai ar informacija be atskiro Jūsų sutikimo nebus siunčiama.